top of page

ZABUDOWY

Oferujemy Państwu wysokiej jakości zabudowę przystosowanej do różnych potrzeb. W dzisiejszym czasie samochód nie tylko służy do przemieszczania i przewożenia towaru. W różnych branżach i usługach potrzebujemy samochód jako warsztat, towarówkę z sypialnią, miejsce do odpoczynku i zabezpieczenia transportów oraz pojazd dla budowlańców i pojazd do przewożenia drabin.

Firma MBP Express jest w stanie sprostać wszystkim Państwa potrzebom. Zabudowy to nasze oczko w głowie, a realizacja potrzeb klientów jest dla nas najważniejsza.

Montaż zapewniamy u nas w specjalistycznej hali montażowej lub bezpośrednio u klienta na terenie Polski i Europy

Bez tytułu.png
WARSZTATOWE
paczka_ikona.png
KURIERSKIE
Bez tytułu1.png
ŚCIANY I PODŁOGI

Obecnie busy i samochody dostawcze służą nie tylko do przewożenia ładunków, ale stanowią wysoce wyspecjalizowane miejsca pracy. To, w jaki sposób zostanie wykorzystane auto, zależy przede wszystkim od wyposażenia przestrzeni ładunkowej, która może zostać dowolnie spersonalizowana. Zabudowa aut dostawczych to usługa pozwalająca dostosować pojazd do pełnienia dodatkowych funkcji, stanowiąc uzupełnienie oferty usługowej w firmach z wielu branż.

Zabudowa kurierska busów, jak również inne systemy zabudowy samochodów kurierskich w sposób znaczący wpływają na jakość obsługi klienta końcowego. Wynika to przede wszystkim z dużej dostępności transportowanych przesyłek – dzięki systemom półek i wieszaków paczki są zawsze łatwo dostępne, a kurier nie traci czasu na ich poszukiwanie – jak  również bezpieczeństwa przewożonych towarów.

Zabudowa samochodu dostawczego znacząco podnosi komfort użytkowania pojazdu. Rozwiązanie to chroni przed wgnieceniami, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami przestrzeni transportowej. Zwiększa poziom bezpieczeństwa załadunku w trudnych warunkach i chroni przed jego niepożądanym przemieszczaniem się. 

Bez tytułu2.png
MIĘDZYNARODOWE
Bez tytułu3.png
PILOTAŻOWE

Komfort odpoczynku dla kierowcy po całym dniu pracy jest bardzo ważną sprawą, w związku z tym przygotowaliśmy rowianie dla samochodów dostawczych typu blaszak, gdzie miejsce jest bardzo ograniczone a potrzeby ogromne

Kompleksowa zabudowa samochodów do przystosowania ich do pracy jako pilota transportów ponadgabarytowych jest kluczowa dla Pilota. Oferujemy wyposażenie i całkowite przystosowanie samochodu do pracy

bottom of page