top of page

ROZWIĄZANIA DLA FIRM KURIERSKICH

Zabudowy samochodów kurierskich

 

Odwieczny problem ze znalezieniem przesyłki? Wysokie ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie? Te i wiele innych problemów, z którymi na co dzień zmagają się kurierzy oraz firmy kurierskie rozwiązują zabudowy samochodów kurierskich, w ramach których oferujemy systemy ułatwiające utrzymanie porządku w przestrzeni ładowania oraz skuteczne zabezpieczenie ładunku przed przemieszczaniem się i uszkodzeniami w transporcie. Zabudowa kurierska busów to uniwersalny, prosty w obsłudze system, przy pomocy którego praktycznie każdy samochód dostawczy typu bus czy van możemy przeobrazić w pełni funkcjonalny samochód dla kuriera. Dodatkową zaletą oferowanej zabudowy dla kurierów jest możliwość jej bieżącego dostosowywania do ilości oraz gabarytów transportowanych przesyłek. System jest w pełni mobilny i łatwy w montażu i demontażu.

Zabudowy kurierskie – korzyści dla Twojego biznesu

 

Zabudowa kurierska busów, jak również inne systemy zabudowy samochodów kurierskich w sposób znaczący wpływają na jakość obsługi klienta końcowego. Wynika to przede wszystkim z dużej dostępności transportowanych przesyłek – dzięki systemom półek i wieszaków paczki są zawsze łatwo dostępne, a kurier nie traci czasu na ich poszukiwanie – jak również bezpieczeństwa przewożonych towarów. W zależności od oznaczenia na paczce, towar możemy dodatkowo unieruchomić w ramach wykorzystywanej zabudowy aut dostawczych, co ograniczy ryzyko ewentualnych uszkodzeń w transporcie do absolutnego minimum. Schludnie zapakowany samochód dodatkowo wpływa na wizerunek firmy oraz to, jak jest ona postrzegana przez klientów.

Oferujemy niezawodne zabudowy dla kurierów

 

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom firm kurierskich i transportowych firma MBP Express oferuje autorskie systemy zabudowy samochodu dostawczego dla kurierów, które wykonujemy w oparciu o sprawdzone materiały. Dzięki temu każda nasza zabudowa do busów i vanów charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, trwałością oraz komfortowym użytkowaniem. Żeby jeszcze lepiej odpowiadać na codzienne wyzwania, z jakimi mierzą się kurierzy oraz firmy transportowe przygotowaliśmy dwa systemy kurierskie charakteryzujące nieco odmiennym sposobem organizacji i zabezpieczania transportowanych towarów. Klientów poszukujących niezawodnych zabudów busów kurierskich i vanów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą. Zapewniamy autorskie systemy zabudowy samochodów dostawczych, dopasowane do wielkości przestrzeni ładunkowej oraz specyfiki obsługiwanych przesyłek. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

light1-600x609.jpg

System Store Van

Transport towarów to podstawa działalności handlowej, bez niego znalezienie w sklepach interesujących nas towarów czy otrzymanie zamówienia złożonego w internecie…

 

ups-7-600x450.jpg

System Gema

Zestaw półek składanych Gema to idealne rozwiązanie dla kurierów, dostawców czy osób szanujących sobie dobrą organizację i bezpieczeństwo pracy. Półki…

 

bottom of page