top of page

ROZWIĄZANIA DLA FIRM KURIERSKICH

Zabudowy samochodów kurierskich

 

Odwieczny problem ze znalezieniem przesyłki? Wysokie ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie? Te i wiele innych problemów, z którymi na co dzień zmagają się kurierzy oraz firmy kurierskie rozwiązują zabudowy samochodów kurierskich, w ramach których oferujemy systemy ułatwiające utrzymanie porządku w przestrzeni ładowania oraz skuteczne zabezpieczenie ładunku przed przemieszczaniem się i uszkodzeniami w transporcie. Zabudowa kurierska busów to uniwersalny, prosty w obsłudze system, przy pomocy którego praktycznie każdy samochód dostawczy typu bus czy van możemy przeobrazić w pełni funkcjonalny samochód dla kuriera. Oznacza to dużą elastyczność w kwestii budowania floty dostawczej. Wykonanie zabudowy samochodu dostawczego na wybranym aucie będzie szybką i prostą operacją, która zwiększy możliwości firmy. Dodatkową zaletą oferowanej zabudowy dla kurierów jest możliwość jej bieżącego dostosowywania do ilości oraz gabarytów transportowanych przesyłek. System jest w pełni mobilny i łatwy w montażu i demontażu.

Zabudowy kurierskie – korzyści dla Twojego biznesu

 

Zabudowa kurierska busów, jak również inne systemy zabudowy samochodów kurierskich w sposób znaczący wpływają na jakość obsługi klienta końcowego. Wynika to przede wszystkim z dużej dostępności transportowanych przesyłek – dzięki systemom półek i wieszaków paczki są zawsze łatwo dostępne, a kurier nie traci czasu na ich poszukiwanie – jak również bezpieczeństwa przewożonych towarów. W zależności od oznaczenia na paczce, towar możemy dodatkowo unieruchomić w ramach wykorzystywanej zabudowy aut dostawczych, co ograniczy ryzyko ewentualnych uszkodzeń w transporcie do absolutnego minimum. Schludnie zapakowany samochód dodatkowo wpływa na wizerunek firmy oraz to, jak jest ona postrzegana przez klientów. Warto zainwestować w zabudowy aut dostawczych, żeby podnieść jakość usług.

Oferujemy niezawodne zabudowy dla kurierów

 

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom firm kurierskich i transportowych firma MBP Express oferuje autorskie systemy zabudowy samochodu dostawczego dla kurierów, które wykonujemy w oparciu o sprawdzone materiały. Dzięki temu każda nasza zabudowa do busów i vanów charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, trwałością oraz komfortowym użytkowaniem. Żeby jeszcze lepiej odpowiadać na codzienne wyzwania, z jakimi mierzą się kurierzy oraz firmy transportowe, przygotowaliśmy dwa systemy kurierskie charakteryzujące nieco odmiennym sposobem organizacji i zabezpieczania transportowanych towarów. Zabudowa samochodu dostawczego jest uniwersalnym procesem, dzięki czemu łatwo spersonalizować go pod dane potrzeby. Klientów poszukujących niezawodnych zabudów busów kurierskich i vanów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy autorskie systemy zabudowy samochodów dostawczych, dopasowane do wielkości przestrzeni ładunkowej oraz specyfiki obsługiwanych przesyłek. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

light1-600x609.jpg

System Store Van

Transport towarów to podstawa działalności handlowej, bez niego znalezienie w sklepach interesujących nas towarów czy otrzymanie zamówienia złożonego w internecie…

 

ups-7-600x450.jpg

System Gema

Zestaw półek składanych Gema to idealne rozwiązanie dla kurierów, dostawców czy osób szanujących sobie dobrą organizację i bezpieczeństwo pracy. Półki…

 

bottom of page