top of page

ŚCIANY I PODŁOGI

Co daje zabudowa busa?

Zabudowa samochodu dostawczego znacząco podnosi komfort użytkowania pojazdu. Rozwiązanie to chroni przed wgnieceniami, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami przestrzeni transportowej. Zwiększa poziom bezpieczeństwa załadunku w trudnych warunkach i chroni przed jego niepożądanym przemieszczaniem się. Elementy zabudowy wyposażane są w różne praktyczne rozwiązania, które umożliwiają unieruchomienie ładunku w kabinie. Należą do nich m.in. pasy mocujące, drążki rozporowe, szyny aluminiowe, progi antypoślizgowe, systemy ocieplenia czy nadkola. Zabudowa do busa pozwala także zminimalizować straty wynikające z braku odpowiedniego przystosowania podłogi, ścian i sufitu pojazdu do zastosowań użytkowych. Sprzyja też zachowaniu schludnego i zadbanego wyglądu wnętrza pojazdu, co minimalizuje ryzyko jego szybkiego wyeksploatowania. Nie bez znaczenia pozostaje profesjonalny wygląd kabiny.

Elementy wchodzące w skład zabudowy busa

 

Jednym z podstawowych elementów zabudowy busa jest podłoga. Powstaje z materiałów odpornych na ścieranie, kontakt z wilgocią oraz działanie środków chemicznych i olejów. Jej obecność niweluje problem ślizgania się ładunków w kabinie. Certyfikowane podłogi wyposażane są w specjalną powłokę antypoślizgową. Podczas eksploatacji nie występują żadne zerwania w miejscach łączeń, co znacząco ułatwia bezpieczne operowanie wyposażeniem, np. wózkami. Ważnym elementem zabudowy busa są również okładziny ścienne. Przydają się zwłaszcza przy okazji transportu dużych partii ładunków, które zwiększają ryzyko pozostawienia trwałych śladów na ścianach kabiny. Zabudowa ścienna okazuje się niezbędna także w trakcie przewozu produktów wymagających zachowania wysokiego standardu higieny, np. artykułów żywnościowych. Znacząco bowiem ułatwia utrzymanie czystości i sprzyja zachowaniu sterylnych warunków wewnątrz pojazdu. Okładziny zamontować można na całej przestrzeni ścian kabiny. Pojazd doposażyć da się także w dodatkowe akcesoria i usprawnienia, przystosowane indywidualnie do specyfiki jego wykorzystania.

DSC_9832-2-1024x680.jpg

PODŁOGA

grubość 9 lub 12 mm

Podłogi wykonane są z wysokiej jakości sklejki brzozowej pokrytej bezpieczną warstwą antypoślizgową.

boczki2-1024x678.jpg

OKŁADZINY ŚCIENNE

sklejka 4mm lub plastik 4mm

W ofercie posiadamy gotowe panele ściennne z wysoko wytrzymałej sklejki pokrytej powłoką PP, surowej sklejki oraz panele strukturalne z tworzywa sztucznego PP.

DSC_9769-1024x678.jpg

NADKOLA

plastik PE-HD

Lekkie oraz trwałe nadkola przystosowane do użytkowania w niskich temeraturach.

Dodatkowo ściany jak i podłogi możemy wyposażyć w szyny montażowe ułatwiające zabezpieczenie i transport ładunków. w ofercie posiadamy belki rozporowe, uchwyty mocujące oraz listwy Airline

W ofercie posiadamy elementy zabudowy do większości samochodów europejskich

Zapewniamy profesjonalny montaż w siedzibie naszej firmy lub bezpośrednio u klienta.

bottom of page