top of page

ZABUDOWA Z PÓŁKAMI SKŁADANYMI DLA FIRM KURIERSKICH

 

Od lat półki Light Shelf są testowane na tysiącach pojazdów używanych przez firmy kurierskie i osiągają znakomite wyniki pod względem wytrzymałości i niezawodności. Te składane półki, dostępne w różnych długościach i konfigurowalne zgodnie z wymaganiami klienta, umożliwiają optymalizację i znaczne zwiększenie pojemności przestrzeni ładunkowej pojazdu.
System składanych półek Light shelf może obejmować do 6 półek na wysokość, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo towarów podczas transportu, umożliwia zintegrowanie z prowadnicami „airline” do mocowania ładunku za pomocą pasów i listew mocujących.

Przeznaczone do transportu pojemników i skrzynek o standardowych wymiarach europejskich (400×300 mm i 600×400 mm), linia półek do samochodów dostawczych Light shelf doskonale sprawdza się również pod względem transportu części zamiennych do pojazdów, sprzętu gospodarstwa domowego, sztućców i naczyń do usług cateringowych, itp.
Całkowite lub częściowe zamknięcie półek umożliwia również transport towarów o dużych gabarytach na europaletach. Light Shelf wykorzystuje jako blokadę bezpieczeństwa specjalny sworzeń, który umożliwia otwieranie półki jedną ręką.

Nośność każdej półki wynosi 80 kg z możliwością zwiększenia jej do 120 kg dzięki zastosowaniu specjalnych słupków.
System zawieszenia półek Light Shelf nie wymaga użycia stalowych linek ani pasów, które często stanowią przeszkodę dla wzdłużnego rozmieszczenia opakowań. Umożliwia to przekształcenie kilku półek umieszczonych na tej samej wysokości w jedną powierzchnię ładunkową, co ułatwia transport szczególnie długich towarów.

CHARAKTERYSTYKA

 • 6 półek na wysokość;

 • Zamknięcie całkowite lub częściowe;

 • Nośność do 120 kg;

 • Zawieszenie bez użycia linek stalowych ani pasów;

 • Idealny do transportu wydłużonych towarów;

 • Kompatybilny z opakowaniami o standardowych rozmiarach europejskich;

 • Otwory we wszystkich półkach do osadzenia i montażu standardowych przegród aluminiowych o wysokości 50 mm lub przegród łukowych o wysokości 300 mm;

 • Możliwość regulacji półek lub dodania ich na wysokość w odstępach równych 38 mm dzięki uchwytom bocznym mocowanym na słupkach z otworami;

 • Brak ostrych kantów na wszystkich krawędziach i otworach;

 • Półki są lakierowane zanurzeniowo i elektrolitycznie, co zapewnia lepszą odporność na korozję i działanie środków chemicznych w porównaniu z tradycyjnym lakierowaniem z odtłuszczaniem fosforanowym i powlekaniem proszkiem poliestrowym;

 • Możliwość wyłożenia matami antypoślizgowymi.

 

SKŁADANE PÓŁKI

 

Składane półki o nośności do 100 Kg na metr bieżący z amortyzowanym otwieraniem dzięki sprężynom gazowym. Mogą być konfigurowane w zależności od wymagań klienta do długości 4000 mm i głębokości 600 mm w jednym odcinku.

Dostarczane z matą antypoślizgową, przednią krawędzią o zwiększonym tarciu i metalowymi przegrodami o wysokości 200 mm przetestowanymi przez TÜV w celu udźwignięcia przez każdą z nich ładunku o masie 100 Kg w razie hamowania awaryjnego.

Stalowe słupki zostały zagięte w celu ich dopasowania do kształtu pojazdu i jak najlepszego wykorzystania głębokości półek bez blokowania przejścia środkowego.
System jest przymocowany do pojazdu za pomocą śrub i nie jest spawany. Taki system mocowania umożliwia przeniesienie regałów do nowego pojazdu bez uszkadzania ich konstrukcji.

cep-600x690.jpg
cep1-600x548.jpg

ŚCIANY DZIAŁOWE

 

Ścianka grodziowa StoreVan powstała w wyniku coraz większych wymagań rynkowych w branży spedycyjnej. Coraz bardziej wymagające i coraz krótsze czasy dostawy wymagają prostych, elastycznych i wydajnych rozwiązań transportowych. W związku z tym, Store Van z wyposażeniem serwisu CEP (Kurier Przesyłek Ekspresowych) skupił się na bezpieczeństwie, niezawodności i jakości. Bezpośredni dostęp do strefy załadunku z kabiny kierowcy zapewnia optymalne i elastyczne wykorzystanie przestrzeni oraz ergonomiczne i bezpieczne wejście.

System ścianki grodziowej przewiduje wykorzystanie:

 • Wielowarstwowych, laminowanych paneli fenolowych w kolorze szarym, formowanych i perforowanych w celu zamocowania;

 • Stalowych prętow do mocowania i uszczelniania, mocujących podwozie do ścianki i umożliwiających połączenie z głównymi elementami konstrukcyjnymi pojazdu, wzmacniając główne punkty;

 • Rozkładanego siedzenia pasażera przymocowanego do ścianki grodziowej w komplecie z zagłówkiem;

 • Zamka mechanicznego z kluczem bezpieczeństwa na drzwiach przesuwnych oraz uchwytu otwierającego i zamykającego. Możliwość wersji z blokadą elektroniczną i kodem numerycznym;

 • Podłogi z blachy aluminiowej ryflowanej o kształcie dostosowanym do kabiny kierowcy;

 • Sufitu o nowym kształcie w celu dostosowania do ścianki grodziowej.

DSC4071-600x898.jpg
DSC4074-600x898.jpg
bottom of page