top of page

MBP Express - zabudowa pojazdów

MBP Express powstała z pasji do samochodów i nie tylko, a jej głównym celem jest zaoferowanie Państwu produktów zabudowy oraz najnowszych rozwiązań IT dedykowanych ściśle branży motoryzacyjnej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się nawiązać współpracę, która będzie spełniała Państwa oczekiwania.

Twoja zabudowa pojazdów specjalistycznych bez wyrzeczeń

Rozwijasz swój biznes i nie chcesz jednorazowo wydać pieniędzy na zakup zabudowę pojazdu? Z MBP Express to łatwe.

Zadzwoń i dowiedz się jak prosto, bez odchodzenia od komputera, kupisz zabudowę pojazdów specjalistycznych skrojoną na miarę w niskich, miesięcznych ratach. Pozostaje Ci tylko umówić termin montażu.

wspol.jpg
dow.jpg

Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza

By zaoszczędzić Twój czas, wybrana przez Ciebie zabudowa zostanie dostarczona i zamontowana w dowolnym miejscu w Polsce.

Nasz zespół montażystów dojedzie nawet do najmniejszej miejscowości.

 

Dla Państwa wygody montaż możemy również przeprowadzić w naszej pracowni w centralnej polsce w Gostyniu w Wielkopolsce.

Kompleksowa obsługa obejmuje proces zakupowy od podjęcia decyzji, projekt,

 

przez kwestie formalne, po montaż zabudowy w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.

Czy da się wygodniej?

Prowadząc działalność związaną z koniecznością transportu towarów, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie floty pojazdów. Obecnie busy i samochody dostawcze służą nie tylko do przewożenia ładunków, ale stanowią wysoce wyspecjalizowane miejsca pracy. To, w jaki sposób zostanie wykorzystane auto, zależy przede wszystkim od wyposażenia przestrzeni ładunkowej, która może zostać dowolnie spersonalizowana. Zabudowa aut dostawczych to usługa pozwalająca dostosować pojazd do pełnienia dodatkowych funkcji, stanowiąc uzupełnienie oferty usługowej w firmach z wielu branż.

Oferujemy  wysokiej jakości bagażniki i platformy transportowe.

We współpracy z liderami w produkcji wprowadziliśmy profesjonalne bagażniki i platformy dachowe. Produkty tworzone są z lekkiego, anodyzowanego aluminium, które charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością przy zachowaniu niskiej masy własnej. Mamy  nieograniczone możliwości, posiadamy rozwiązania do wszystkich modeli samochodów dostawczych.

Potrzebujesz pojazdu terenowego do pracy lub mebli warsztatowych do swojego garażu, firmy lub warsztatu zapraszam. 

W ofercie naszej firmy mamy również zabudowy do bardziej wymagających klientów i do pracy w bezdrożach czyli Pick-up a ponadto wysokiej jakości stoły warsztatowe własnej produkcji.

Potrzebujesz nadać przesyłkę lub paletę i nie wiesz jak znaleźć transport wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Nasi wykwalifikowani spedytorzy zorganizują transport w Polsce i  na terenie Europy zachodniej. Ponadto jeżeli potrzebujesz spakować lub zmagazynować towar dysponujemy magazynem oraz zajmujemy się konfekcjonowaniem towaru.

bottom of page